Polska firma Winso jest wiodącym europejskim producentem substancji zapachowych, chemii samochodowej i kosmetyków do pielęgnacji auta. Wejście firmy na rynki europejskie było zdecydowanym sukcesem. Ofertę marki Winso uzupełniają różnorodne akcesoria samochodowe. Nowoczesna oraz innowacyjna firma Winso szybko się rozwija dzięki najnowszym technologiom i ciągłemu prowadzeniu badań rynku. W procesie produkcyjnym główny nacisk kładzie się na jakość i zgodność z europejskimi standardami produkcji. Doskonała jakość, atrakcyjna cena w połączeniu z nowoczesnym dynamicznym designem sprawiły, że produkcja marki Winso jest jednym z liderów w swoim segmencie rynku.
Duże zdolności produkcyjne i wykwalifikowane podejście umożliwiają ciągłe powiększanie i tak już dużej linii zapachów, chemikaliów i kosmetyków samochodowych. Gama produktów obejmuje ponad 5000 artykułów, które bez wątpienia są w stanie sprostać najwyższym wymaganiom prawdziwych koneserów samochodów.
W trakcie swojego istnienia firma Winso Industries zdobyła zaufanie wielu wymagających klientów na całym świecie. Wdrażanie nowych pomysłów oraz otwartość na współpracę pozwalają na bieżąco śledzić wszystkie trendy rynkowe i pragnienia konsumentów.
Lubimy przyjemnie zaskakiwać kierowców! Winso – stworzony, by zaimponować!